11 Fonteinen Fietsknooppunten kaart
11 fonteinen in de Friese Elfsteden met Fietsknooppunten Landkaart
De 11 steden zijn vooral bekent van de 200 km lange elfsteden schaatstocht. Het water verbindt deze historische steden al eeuwen. De 11 fonteinen geven de steden nu een internationale uitstraling. De fonteinen zijn stuk voor stuk bijzondere kunstwerken gemaakt door kunstenaars uit de hele wereld. Heb je er één gezien dan wil je ze allemaal zien. Voor Friesland is dit een fantastische attractie die toeristen uit binnen- en buitenland zullen aanspreken. bij elke fontein staat een informatiepaneel over het werk en de kunstenaar.
De 11 steden zijn stuk voor stuk prachtig. Er is voor elk wat wils: Historie, watersport, strand, surfen, kerken, musea, theaters, winkels, restaurants en gezellige terrassen.
11 steden om nooit meer te vergeten!
Locatie
Neem vast een kijkje
Ook interessant
11 fonteinen in de Friese Elfsteden met Fietsknooppunten Landkaart
Meer infoDe Mata Hari Wandelroute is een a3 kaart met wandelroute en verhalen over het leven van Mata Hari in Leeuwarden en daarbuiten en gaat ook langs de leukste musea en tentoonstellingen.
Meer infoDo-it-yourself street art wandelroute Achter de Hoven
Meer infoElfsteden Routekaart en Informatie kaart met stempelkaart
Meer infoFietsknooppuntkaart Noord Friesland - Wadden - Deelkaart 2
Meer infoFietsknooppuntkaart zuidoost Friesland - Wouden - Deelkaart 3
Meer infoFietsknooppuntkaart zuidwest Friesland - Meren - deelkaart 1
Meer infoFietsroute langs de Dokkumer Ee van 20 tot 32,5 km
Meer infoEen wandeling langs highlight in de monumentale binnenstad
Meer infoOp zoek naar een plek waar je persoonlijk geïnformeerd wordt over de topspots, hidden gems én de leukste activiteiten in Leeuwarden? Dan kun je vanaf nu terecht bij het gloednieuwe Leeuwarden Visitor Center!
Meer infoDe Marrekrite wimpel 2024 voor 20.00 euro! Deze wimpel geeft u gratis toegang tot vele aanlegplaatsen in heel Friesland! Afmetingen vlag 18x24 cm.
Meer infoDo-it-yourself wandelroute Miniature People Leeuwarden
Meer info- Wat te doen
- Tours
- Eten & drinken
- Winkelen & markten
- Kunst & cultuur
- Met Kids
- Uitgaan
- Plan je bezoek
- OV & Parkeren
- Overnachten
- Leeuwarden Visitor Center
- Citymap
- FAQ