Gregory Page
Singer-songwriter Gregory Page komt naar De Harmonie met Page Center Stage. In deze voorstelling hoor je liedjes en verhalen, gebracht met zang en gitaar. Page groeide op in een muzikale familie en maakt al jarenlang eigen werk. Dit seizoen verschijnt ook zijn nieuwe album Up A Tree. Verwacht een warme avond vol muziek, humor en persoonlijke verhalen.
Singer-songwriter Gregory Page komt ook dit jaar naar Nederland, zijn tweede vaderland, met de reprise van zijn show: Page Center Stage. Page Center Stage is een avond vol muziek en verhalen die zijn nog steeds groeiende fanbase zeker weer zal verrassen.
Gregory Page is geboren om op het podium te staan. Hij groeide op in een muzikale familie van drie generaties en heeft zowel een meesterlijk muzikaal vakmanschap als een warm charismatische podiumpresentatie ontwikkeld. Fans waarderen Page’s songwritingkunsten en passie om te entertainen. Zijn historische en humoristische commentaar op het leven door middel van liedjes en verhalen charmeert alle leeftijden.
Met bijna dertig albums op zak heeft Page (Londen 1963) de afgelopen decennia niet stilgezeten. Dit jaar verschijnt zijn nieuwste album Up A Tree, gevolgd door een uitgebreide theatertournee. Page Center Stage is een regelrechte aanrader voor elke kleine zaal in Nederland. Een artiest om te koesteren.
‘Mensen als Gregory Page worden maar weinig gemaakt. [...] meesterlijke tekstschrijver. Maak kennis met de zielenroerselen van Gregory Page en laat je veroveren door zijn prachtige muziek’. [Ekaya.nl]
‘Een stijlvol en subtiel genot voor het oor; Gregory Page laat een onuitwisbare indruk achter van een bijzondere avond: nostalgisch en toch helemaal van deze tijd. Page doet precies waar hij goed in is: mooie liedjes maken’. [8Weekly]
‘De innemende en charmant ogende romanticus Gregory Page, die in een welverdiende volle zaal hartelijk door het publiek wordt verwelkomt, weet de mensen dan ook met zijn liedjes en talloze korte anekdotes een glimlach op hun gezicht te bezorgen’. [Altcountryforum.nl]
Locatie
Neem vast een kijkje
Ook interessant
101 Dalmatiërs - de Musical is een hartverwarmende musical over familie en trouw. Een jong stel vindt elkaar…
In A View From Nowhere stappen vier leden van de Vereniging Tegen Twijfel een golfbaan op. Ze willen…
De beste ABBA-tribute van Europa keert terug voor een onvergetelijke meezingshow!
The Tribute: Battle of the Bands finalist. Met special guest: Bildtstar
In een beeldrijke lezing vertelt Ad Fahner over de grootste middeleeuwse kerk van de stad, de Jacobijnerkerk.
Het tv-programma Chansons! heeft de belangstelling voor dit op-en-top Franse genre weer aangewakkerd. En dat was ook te…
Al het blauw van de hemel is een nieuwe musical naar de bestseller van Mélissa Da Costa. Buddy…
Aladdin is een dappere jongen met een groot hart. Samen met zijn onhandige olifantenvriendje Boeboe gaat hij op…
Zeno voelt zich anders dan de kinderen uit zijn klas. Als iemand een opmerking maakt over zijn twee…
Anansi is terug in een nieuwe familievoorstelling. Dit keer moet hij het opnemen tegen een gulzige Tijger die…
In Ravot kijkt Andries Tunru met humor naar de kloven in de samenleving. Waarom lopen meningen zo snel…